You are here

ІІ етап Львівської Дороги святого Якова Vіа Regia

ІІ етап Львівської Дороги святого Якова відкрито. 12 вересня 2015 року 28 пілігримів з України та Польщі спільно здійснили пілігримку. Надзвичайно чудові враження та благословення на Шляху Святого Апостола Якова отримали всі учасники пішого ходу. Подолавши 25 кілометрів, пілігрими віднайшли безліч нових зображень свого небесного патрона – святого апостола Якова Старшого в іконах давніх церков та костелів.
Парафії різних течій християнства, об’єднавшись навколо Львівської Дороги святого Якова, допомагали у проходженні через свої населені пункти пілігримам, які несли Паломницький Дух. В селі Долиняни парафіяни на чолі з священиками УГКЦ та УПЦ КП зустрічали пілігримів із відкритою і чистою душею та хлібом і сіллю і, як справжні християни, показали, що частування пілігримів – це перший обов’язок і радість для ближнього. 
В селі Милятин лилися сльози радості та лунали дзвони благословення для всіх паломників в костелі Святої Анни. Така міжнародна пілігримка там була вперше і старенькі вітрянки тішилися, що дожили до такого дня. На згадку про незабутню зустріч з парафіянами милятинського костелу ініціаторами Львівського Братства Святого Якова подарований образ Апостола Якова для парафій села Милятин та Судової Вишні, якою керує отець францисканець – Кацпер.
У селах Бар та Довгомостиська віряни також відкрили для нас свої храми, а священнослужителі благословили на добру дорогу. На завершенні Шляху в місті Судова Вишня, наша група відвідала римо-католицький костел Матері Божої Помічниці Вірних та православний храм Святої Трійці, де відбулись Святі літургії із Благословенням усіх паломників. Настоятелеві храму УАПЦ – о.Івану теж був презентований образ Св. Апостола Якова Старшого на згадку про першу в історії України пілігримку Дорогою Св. Якова Via Regia. Подяку від організаторів Львівської Дороги святого Якова отримали для своїх парафій всі святині, які зустрілись на нашій дорозі від Городка до Судової Вишні.
Підсумовуючи пройдений ІІ етап, хочеться подякувати усім паломникам за допомогу і наснагу. Отцям та парафіям сіл на Шляху великий поклін та «Многая і благая літа…….» за ваші щирі серця.
p.s. усі фотографії тут
 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer