Дорога святого апостола Якова зі Львова попрямувала до Тернополя

Група студентів кафедри географії України та туризму географічного факультету Тернопільського педагогічного університету імені Володимира Гнатюка в рамках виробничої практики під керівництвом Л. Б. Альтгайм 9 червня 2015 року завітали до нашого міста Лева. Після екскурсії Львовом, організованої доцентом Бордун О.Ю. і оглядом панорами з міської Ратуші, відвіданням основних туристичних об’єктів та Туристичного інформаційного центру, група студентів ознайомились з роботою Навчальної лабораторії кафедри туризму, де розташовується Центр підтримки пілігримування Дорогою Св. Апостола Якова.

Завідувач  лабораторії кафедри туризму "Навчальна туристична агенція" Тарас Завадовський розказав про проект маркування Львівської дороги Святого Якова, роздав студентам інформаційні буклети, а керівникові групи Любов Богданівній вручили ознаку пілігрима – мушлю, що символізує напрям до Сантьяго де Компостелла, священного місця захоронення мощів святого Якова – покровителя всіх мандрівників та паломників.

Тішимося, що зростає кількість прихильників Дороги Святого Якова.