You are here

Сьогодні із Божою допомогою і під патронатом Святого апостола Якова, паломницький шлях відкрито. 5 червня 2015 року польські колеги на Шляху Святого апостола Якова Яцек Голуб та Вєслав Матреєк відкривають пілігримування на відрізку Львів – Городок. Зранку каміновичі відвідали кафедру туризму та отримали із рук членів Львівського Братства святого Якова перші «Паспорти пілігрима» де проставили перші печатки із храмів міста Львова. Після відвідин виставки художниці Орисі Онищак та огляду міста в приміщені лабораторії кафедри туризму «Навчальна туристична агенція» відбулось обговорення про маркування та проблеми на Львівському Шляху святого Якова. О 17 годині Яцек та Вєслав на велосипедах вирушили в дорогу. Початок маршруту обрали пам’ятник «Наплічнику» в дворику географічного факультету на якому від недавна з’явилась мушля, як символ Дороги. Бажаємо нашим друзям вдалої подорожі та вітра в спину.

p.s. Детальний фото звіт та інтерв’ю опублікуємо на сайті найближчим часом.